Aktualności

Wysoka porażka

• autor: sylofutory1, 2012-05-08 17:15

LKS Huragan Basznia Dolna-LKS Błękitni Futory (2-1) 9-1

W tej kolejce czekało nas spotkanie z liderem-Basznią Dolną.Mecz odbył sie na stadionie w Załużu.Wyszliśmy bojowo nastawieni lecz z nie najlepszym oraz młodym składem.Od początku meczu to zawodnicy z Baszni atakowali a nasza drużyna skutecznie się broniła,po około 25 minutach gry "gospodarze" wywalczyli rzut karny który po dobitce zamieniają na bramkę.10 minut później rzutem wolnym z połowy boiska w samo okienko trafia Cisek i wynik wyrównuje się,chociaż to zawodnicy z Baszni w dalszym ciągu dominują i zdobywają jeszcze jednego gola przed przerwą kiedy to piłka wyślizguje się naszemu bramkarzowi z rąk i do szatni schodzimy z wynikiem 2-1.W pierwszej połowie nasza obrona spisywała się bardzo dobrze jednak w drugiej odsłonie po przesunięciu kilku zawodników do przodu stała się nie skuteczna i tracimy aż 7 bramek,mecz był ostry i prawie doszło do bójki jednak zawodnicy w porę się uspokoili.Naszą grę można podsumować jako w miarę dobrą ale tylko w pierwszej połowie,druga połowa to ciągłe ataki "gospodarzy".Szczególnie gra w ataku u nas "leżała",wynik mówi sam za siebie.Miejmy nadzieje że w kolejnym spotkaniu będzie znacznie lepiej.

Skład:Rokosz,Cisek,Misztal,G.Oleszycki,Dyś,P.Kowal,Galuch,Kossak,Hass,Hamułka,M.Oleszycki